Przed nami II Zawody w Kolarstwie G贸rskim MTB o Puchar Burmistrza Miasta Pieszyce. Impreza odb臋dzie si臋 w niedziel臋, 21 sierpnia 2016 r. W Parku Miejskim w Pieszycach spotkaj膮 si臋 amatorzy kolarstwa g贸rskiego, by spr贸bowa膰 swoich si艂 na dw贸ch specjalnie przygotowanych trasach Mini 鈥 28 km i Mega 鈥 54 km.
PlakatMTBNews
Do Parku Miejskiego zapraszamy nie tylko doros艂ych mi艂o艣nik贸w sportu, ale i dzieci, dla kt贸rych przygotowali艣my zawody rowerowe i konkursy z nagrodami. Do dyspozycji najm艂odszych mieszka艅c贸w gminy b臋d膮 tak偶e bezp艂atne dmucha艅ce, kt贸re ciesz膮 si臋 ogromn膮 popularno艣ci膮. Gdy kolarze wyjad膮 na tras臋 osoby, kt贸re zostan膮 w miasteczku sportowym o godz. 12:30 b臋d膮 mog艂y wzi膮膰 udzia艂 w III Pieszyckim Maratonie Zumby, kt贸ry poprowadzi Alicja Janicka. Przez 90 minut wsp贸lnie zata艅czymy, zm臋czymy si臋 i nabierzemy mocy i ch臋ci, by od wrze艣nia uczestniczy膰 w zaj臋ciach Zumby w MBP- CK w Pieszycach.
Zach臋camy mieszka艅c贸w do kibicowania, a tak偶e sp臋dzenia razem z nami niedzieli na 艣wie偶ym powietrzu. W Parku Miejskim poza sportowymi emocjami, dobr膮 zabaw膮, b臋dziecie mieli Pa艅stwo okazj臋 skosztowa膰 polowej kuchni, potraw z grilla, domowych wypiek贸w i zdrowej 偶ywno艣ci. Zapraszamy!