Od kwietnia 2016 roku w nowej siedzibie O艣rodka Pomocy Spo艂ecznej w Pieszycach dzia艂a Klub Seniora. Grono s艂uchaczy ze stale si臋 powi臋ksza, a wszystko dzi臋ki szerokiego wachlarza zaj臋膰, jakimi zajmuj膮 si臋 klubowicze. 25 maja burmistrz Pieszyc, Dorota Konieczna 鈥 Enozel wraz ze staro艣cin膮, Ann膮 呕u艂awnik i starost膮 Bogdanem Kujaw膮 dokona艂a oficjalnego otwarcia Klubu Seniora 鈥濺ado艣膰鈥.
otwarcieSali

- Bardzo si臋 ciesz臋, 偶e pomieszczenia po by艂ej Szkole Podstawowej nr 2 zosta艂y zagospodarowane 鈥 m贸wi Dorota Konieczna 鈥 Enozel, burmistrz Pieszyc. 鈥 Zale偶a艂o nam na tym, by w tym miejscu powsta艂a 艢wietlica 艢rodowiskowa, a tak偶e Klub Seniora, by zar贸wno dzieci, jak i doro艣li mogli sp臋dzi膰 tu sw贸j wolny czas.

Pieszyccy seniorzy spotykaj膮c si臋 w klubie uczestnicz膮 w zaj臋ciach sportowych, kt贸re prowadzi Ryszard Urban, a tak偶e w warsztatach artystycznych. Ich pierwsze prace mo偶na by艂o podziwia膰 podczas otwarcia 鈥濺ado艣ci鈥.
- Jeste艣my szcz臋艣liwi, 偶e mo偶emy spotyka膰 si臋 z naszymi r贸wie艣nikami. Sp臋dzamy czas bardzo aktywnie, 艣piewamy, 膰wiczymy i przede wszystkim rozmawiamy 鈥 komentuje Anna 呕u艂awnik, staro艣cina Klubu Seniora. - Cieszymy si臋, 偶e mo偶emy wyj艣膰 z naszych dom贸w i inaczej ni偶 do tej pory sp臋dzi膰 wolny czasy.

otwarcieSali1Klub jest otwarty i zaprasza nowych cz艂onk贸w. Wszystkie osoby zainteresowane zaj臋ciami mog膮 przyj艣膰 do O艣rodka Pomocy Spo艂ecznej (budynek po Szkole Podstawowej nr 2, ul. Kopernika 124), kt贸re odbywaj膮 si臋 w ka偶dy pi膮tek o godz. 11.00. Seniorzy zapewniaj膮, 偶e w klubie planuje weso艂a atmosfera.