Dnia 29 kwietnia 2016 roku odby艂o si臋 kolejne spotkanie Klubu Seniora dzia艂aj膮cego przy O艣rodku Pomocy Spo艂ecznej w Pieszycach. Nasze grono powi臋kszy艂o si臋 o kolejne osoby ch臋tne do dzia艂ania, integracji ze spo艂eczno艣ci膮 naszej Gminy. Wybrany zosta艂 samorz膮d. Staro艣cin膮 zosta艂a Pani 呕u艂awnik Anna, a starost膮 Pan Kujawa Bogdan.
klubSeniora
Nasze spotkanie zaszczyci艂 Pan Urban Ryszard ze Stowarzyszenia 鈥濸asjonat鈥 w Pieszycach. Zaproponowa艂 naszym Seniorom zaj臋cia gimnastyczne, kt贸re oby艂y si臋 5 maja 2016 roku o godzinie 17.00 w siedzibie O艣rodka Pomocy Spo艂ecznej w Pieszycach przy ulicy Kopernika 124. Uczestnicy i uczestniczki spotkania bardzo byli zadowoleni z zaproponowanych zaj臋膰.
klubSeniora1
Klub Seniora rozwija skrzyd艂a. Pozyskali艣my par臋 stolik贸w i krzese艂. Na 艣cianie zosta艂 powieszony pierwszy obraz i lustro. Pani Barbara Ku偶mi艅ska przynios艂a obrusy i wazoniki na nasze stoliki. Pomieszczenie nabiera przytulnego charakteru. Pojawi艂a si臋 r贸wnie偶 szafka na sprz臋t graj膮cy oraz ma艂y kredensik.

klubSeniora2Ka偶dy z uczestnik贸w spotkania otrzyma艂 zadanie domowe, w kt贸rym mia艂 przygotowa膰 nazw臋 nowo powsta艂ego Klubu Seniora. Nasz Klub Seniora b臋dzie nazywa艂 si臋 鈥濺ADO艢膯鈥.

klubSeniora3Serdecznie zapraszamy wszystkich ch臋tnych senior贸w w ka偶dy pi膮tek o godzinie 11 00 do wsp贸lnej zabawy i mile sp臋dzonego czasu.