Burmistrz Pieszyc Dorota Konieczna 鈥 Enozel, wiceburmistrz Krzysztof Galiak i sekretarz Urz臋du Miasta i Gminy Pieszyce Arkadiusz Zaruski spotkali si臋 wraz z so艂tysami i Radami So艂eckimi, by przedyskutowa膰 istotne kwestie dotycz膮ce chocia偶by funduszu so艂eckiego. Podczas zebrania om贸wiono czym jest fundusz i na czym polega ten projekt.

SoltysZebranie
Spotkanie by艂o r贸wnie偶 doskona艂膮 okazj膮 do tego, by wsp贸lnie om贸wi膰 wa偶ne sprawy dotycz膮ce ka偶dej z czterech miejscowo艣ci. Pojawi艂 si臋 temat przydomowych oczyszczalni 艣ciek贸w, wsp贸lnego dbania o ekologi臋, a tak偶e powsta艂 zarys kalendarza imprez w poszczeg贸lnych so艂ectwach.

SoltysRada1
Ju偶 dzisiaj informujemy mieszka艅c贸w So艂ectwa Bratosz贸w, 偶e we wtorek 29 marca o godz. 18.00 odb臋dzie si臋 spotkanie Rady So艂eckiej z burmistrzem, a 10 kwietnia o godz. 16.00 w So艂ectwie Ro艣cisz贸w.