4-5 marca w Siedlcach odbywa艂 si臋 Puchar Polski Kadetek w zapasach oraz Mistrzostwa Polski w Zapasach Juniorek. W zmaganiach uczestniczy艂o 230 zawodniczek z 50 klub贸w. Powiat Dzier偶oniowski reprezentowa艂y MULKS JUNIOR Dzier偶oni贸w 鈥 Paulina Martyka, Marzena Martyka, Paulina 艁ocha艅ska, Paulina Kaczorowska, UKS IRON BULLS Bielawa 鈥 Magda B艂aszczyszyn, Roksana 艁osyk, Klara Dul, Natalia Koperska, ULKS SOWA Pieszyce 鈥 Sylwia Martyka.

SowaPceSiedlce

Wy艣mienicie zaprezentowa艂y si臋 kadetki zdobywaj膮c 3 medale :Z艂oty kr膮偶ek zdoby艂a Paulina Martyka w kat. 60 kg a srebrne medale wywalczy艂y Natalia Koperska 38kg oraz Sylwia Martyka 56 kg potwierdzaj膮c tym samym swoje aspiracje w Reprezentacji Polski Juniorek M艂odszych w Zapasach. Roksana 艁osyk uplasowa艂a si臋 na punktowanej VIII pozycji w kat. 56 kg a Paulina 艁ocha艅ska zaj臋艂a XIV lokat臋 w kat. 60 kg.

SowaPCeSiedlce1

W Mistrzostwach Polski Juniorek br膮zowy medal zdoby艂a Magda B艂aszczyszyn 48 kg. V miejsce wywalczy艂a Paulina Kaczorowska 44 kg, VII lokat臋 Marzena Martyka w kat. 63 oraz Klara Dul uplasowa艂a si臋 na XI pozycji w kat. 51 kg.