Pieszyccy radni zdeklarowali przekazanie Sp贸艂ce Wodoci膮gi i Kanalizacja Sp. z o. o. w Dzier偶oniowie 艣rodk贸w finansowych w wysoko艣ci 3 035 932,47 z艂 na realizacj臋 projektu pn. Uporz膮dkowanie gospodarki wodno 鈥 艣ciekowej na terenie gmin powiatu dzier偶oniowskiego 鈥 etap II.

nadzwyczajnaSesjaRMMarzec

G艂osowanie dotycz膮ce w/w sprawy odby艂o si臋 1 marca podczas nadzwyczajnej sesji Rady Miejskiej. Teren na kt贸rym planowana jest budowa sieci kanalizacji sanitarnej zlokalizowany jest na obszarze tzw. Aglomeracji Pieszyce i zgodnie z obowi膮zuj膮cym prawem 艣cieki sanitarne powinny by膰 odprowadzane do kanalizacji sanitarnej i oczyszczane w oczyszczalni 艣ciek贸w w Dzier偶oniowie.

NadzwyczajnaSesjaRMMarzec1
Planowane zadania s膮 kontynuacj膮 przedsi臋wzi臋膰 realizowanych w ramach projektu Uporz膮dkowanie gospodarki wodno 鈥 艣ciekowej na terenie powiatu dzier偶oniowskiego 鈥 etap I. Etap ten zosta艂 zako艅czony i Wodoci膮gi i Kanalizacja Sp. z o. o wyst膮pi艂a o dofinansowanie na drugi etap.
Zgodnie z kosztorysem koszt realizacji zada艅 wynosi 9 374 986,1 z艂 z czego planowane dofinansowanie mo偶e wynosi膰 5 339 053, 63 z艂.

NadzwyczajnaSesjaRMMarzec2