Oni ju偶 maj膮, a Ty? To akcja, kt贸ra od kilku dni prowadzona jest w Gminie Pieszyce. Zasady s膮 proste: mieszka艅cy gminy, jak r贸wnie偶 osoby spoza niej mog膮 zg艂osi膰 si臋 do Wydzia艂u Edukacji i Promocji Urz臋du Miasta i Gminy Pieszyce (ul. Mickiewicza 10, I pi臋tro) po odbi贸r PLki z wie偶膮 widokow膮 na Wielkiej Sowie.

NaklejkaPLNews

Wiesloh (Niemcy), Wishaw (Wielka Brytania), Ustronie Morskie, 艢winouj艣cie, Warszawa, Wroc艂aw, Ciep艂owody, 艁贸d藕 鈥 to jedne z pierwszych miejsc, gdzie w臋druje nasza PLka. Cieszymy si臋 ciep艂ego z przyj臋cia akcji i zach臋camy kolejne osoby.

Oni ju偶 maj膮, a Ty? Nie? 鈥 je艣li pochodzisz z Gminy Pieszyce i mieszkasz poza granicami naszej miejscowo艣ci, a chcesz by膰 posiadaczem takiej naklejki, napisz w komentarzu na naszym profilu facebookowym lub wy艣lij na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript. sw贸j adres pocztowy (w tytule e-maila napisz prosz臋 鈥濶AKLEJKA鈥). Wy艣lemy Ci bezp艂atn膮 naklejk臋.
Je艣li nie pochodzisz z Gminy Pieszyce, ale na swoim samochodzie chcesz wozi膰 tak膮 naklejk臋, zr贸b dok艂adnie to samo,
Zach臋camy do dzia艂ania.