Podczas ferii m艂odzi zawodnicy i zawodniczki z klubu SOWA Pieszyce uczestniczyli w kilku obozach sportowych. W dniach od 1 do 13 lutego w Poznaniu przebywa艂y Sylwia, Paulina i Marzena Martyka z Reprezentacj膮 Polski Juniorek M艂odszych w zapasach, kt贸re przygotowuj膮 si臋 do Mistrzostw Europy oraz 艢wiata. Podczas obozu g艂贸wny nacisk po艂o偶ono na doskonalenie techniki, taktyki oraz walki sparingowe. Paulina i Sylwia podczas pobytu pojecha艂y jako reprezentantki na Mi臋dzynarodowy turniej do Austrii. Paulina wywalczy艂a br膮zowy medal a Sylwia V miejsce.

MartykaAustriaNews

W dniach od 10 do 14 lutego w O艣rodku Szkoleniowym Rady Dolno艣l膮skiej Zrzeszenia Ludowych Zespo艂贸w Sportowych w Spalonej ko艂o Bystrzycy K艂odzkiej przebywa艂y na obozie sportowym najm艂odsze zapa艣niczki z SOWY Pieszyce. Na obozie g艂贸wny nacisk k艂adziono na nauk臋 i doskonalenie techniki oraz stosowania kontr to chwyt贸w. Doskonalono r贸wnie偶 elementy podnosz膮ce motoryk臋 gibko艣膰, zwinno艣膰 i wytrzyma艂o艣膰. Podczas zgrupowania wszyscy trenowali 2 razy dziennie oraz brali udzia艂 w rozruchu i grach zespo艂owych. Dziewcz臋ta chodzi艂y r贸wnie偶 do Schroniska Jagodna.

JagodnaNews1

W dniach 13-14 lutego w Raciborzu odby艂 si臋 Puchar Polski Seniorek w zapasach i Marzena jeszcze juniorka wywalczy艂a Br膮zowy medal w wadze do 60 kilogram贸w. G艂贸wnym zadaniem zorganizowanych zaj臋膰 stacjonarnych w Sali przy ulicy Ko艣ciuszki 6A i oboz贸w by艂a organizacja czasu wolnego podczas ferii zimowych dla dzieci i m艂odzie偶y z Pieszyc. Prowadzono nauk臋 techniki zapa艣niczej, nauk臋 p艂ywania na basenie, propagowano w艣r贸d nich zdrowy oraz higieniczny styl 偶ycia.

SowaPceZapasyNews

Klub SOWA Pieszyce dzi臋ki wsparciu lokalnego samorz膮du a zw艂aszcza Burmistrza Miasta Pieszyce Pani Dorocie Koniecznej-Enozel oraz Jadwidze W膮sik mia艂 okazj臋 zorganizowa膰 zgrupowania sportowe dla dzieci z Pieszyc i prowadzi膰 zaj臋cia stacjonarne w Pieszycach podczas ferii.