Po 25 latach funkcjonowania O艣rodka Pomocy Spo艂ecznej w Urz臋dzie Miejskim w Pieszycach plac贸wka ta zosta艂a przeniesiona do budynku po Szkole Podstawowej nr 2. W pi膮tek, 12 lutego odby艂o si臋 oficjalne otwarcie nowej siedziby OPS, na pierwszy rzut oka wida膰, 偶e komfort pracy pracownik贸w si臋 poprawi艂, a i interesanci mog膮 w plac贸wce czu膰 si臋 o wiele swobodniej.

OtwarcieOPSNews2

W otwarciu O艣rodka Pomocy Spo艂ecznej udzia艂 wzi臋艂a burmistrz Pieszyc, Dorota Konieczna 鈥 Enozel, Przewodnicz膮cy Rady Miejskiej, Ryszard Kondrat, przedstawiciele duchowie艅stwa, radni, dyrektorzy plac贸wek o艣wiatowych, kierownicy wydzia艂贸w i przede wszystkim pracownicy OPS.

OtwarcieOPSNews1

Budynek po Szkole Podstawowej nr 2 zostanie ca艂kowicie zagospodarowany i przeznaczony na potrzeby mieszka艅c贸w Gminy Pieszyce. W marcu uruchomiona zostanie 艣wietlica 艣rodowiskowa, a w planach jest tak偶e ognisko m艂odzie偶owe, klub seniora i klub aktywizacji zawodowej.

OPSNews3