Serdecznie zapraszamy 21 pa藕dziernika na otwarty panel dyskusyjny do Teatru Miejskiego w 艢widnicy o godz. 18.00, gdzie w ramach Kongresu Turystyki Polskiej paneli艣ci rozmawia膰 b臋d膮 na temat: "Turystyka przyrodnicza szans膮 rozwoju gmin". W艣r贸d panelist贸w : redaktor Gazety Wyborczej Adam Wajrak, Burmistrz 呕migrodu Robert Lewandowski, Burmistrz Pieszyc Dorota Konieczna-En枚zel oraz Nadle艣niczy Nadle艣nictwa 艢widnica Jan Dzi臋cielski.

kongresNews

Konferencja Przygotowawcza Kongresu Turystyki Polskiej w 艢widnicy, kt贸ra odb臋dzie si臋 w dniach 21-22 X 2015 r., ma na celu przygotowanie Kongresu Turystyki Polskiej w roku 2016. Pa藕dziernikowe wydarzenie b臋dzie doskona艂膮 okazj膮 do dyskusji o problemach, kt贸re nurtuj膮 zar贸wno bran偶e turystyczne, jak i samorz膮dy, wytyczenia kierunk贸w dzia艂ania oraz okre艣lenia g艂贸wnych za艂o偶e艅 i cel贸w b臋d膮cych przedmiotem Kongresu Turystyki Polskiej w 艢widnicy w 2016 roku.

KongresNews2