Opracowujemy Plan Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Pieszyce Szanowni Mieszka艅cy Gminy Pieszyce!

Uprzejmie informuj臋, 偶e gmina realizuje zadanie pn.: 鈥濷pracowanie Planu Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Pieszyce鈥. Plan Gospodarki Niskoemisyjnej jest bardzo wa偶nym dokumentem z punktu widzenia strategii rozwoju gminy. Prosz臋 Pa艅stwa o wype艂nienie w miar臋 mo偶liwo艣ci do艂膮czonej do gazety ankiety i dostarczenie jej w terminie do 10 wrze艣nia do Urz臋du Miasta 鈥 biuro podawcze parter. Ankieta dost臋pna jest r贸wnie偶 na naszej stronie internetowej www.pieszyce.pl

Dzi臋ki opracowaniu Planu Gospodarki Niskoemisyjnej zar贸wno gmina, jak i mieszka艅cy (osoby fizyczne, osoby prawne), b臋d膮 mogli ubiega膰 si臋 o dofinansowania na projekty m.in. z Regionalnego Programu Wojew贸dztwa Dolno艣l膮skiego 2014-2020, z zakresu zwi臋kszania efektywno艣ci energetycznej, takiej jak termomodernizacja budynk贸w oraz zastosowania odnawialnych 藕r贸de艂 energii. Wed艂ug za艂o偶e艅 Nowej Perspektywy 2015-2020, gminy, kt贸re opracuj膮 i wdro偶膮 plany gospodarki niskoemisyjnej b臋d膮 traktowane preferencyjnie w przypadku ubiegania si臋 o dofinansowania na zadania z zakresu ochrony powietrza, efektywno艣ci energetycznej i OZE.
Warunkiem uzyskania dofinansowania na dzia艂ania termomodernizacyjne budynk贸w i innych obiekt贸w jest umieszczenie ich w Planie Gospodarki Niskoemisyjnej, dlatego zwracam si臋 do Pa艅stwa z pro艣b膮 o podanie w ankiecie pkt.15 informacji o planowanych dzia艂aniach termomodernizacyjnych w Waszych nieruchomo艣ciach w perspektywie do roku 2020.

Wszelkie pytania i w膮tpliwo艣ci prosimy kierowa膰 do wykonawcy planu:
Meritum Competence
tel. 696 902 836
lub bezpo艣rednio do Urz臋du Miasta w Pieszycach, Wydzia艂 Gospodarki Przestrzennej i Infrastruktury Technicznej pok贸j nr 13 (pierwsze pi臋tro), tel. nr 74 8365488, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczy膰, konieczne jest w艂膮czenie w przegl膮darce obs艂ugi JavaScript..

Informacje o opracowywaniu PGN-u znajduj膮 si臋 r贸wnie偶 na naszej stronie internetowej www.pieszyce.pl

Pobierz ankiet臋

Z powa偶aniem