Mając na uwadze stan środowiska w województwie dolnośląskim, pragniemy serdecznie zachęcić do zapoznania się z programem „Poprawa jakości powietrza poprzez wymianę źródeł ciepła w budynkach wielorodzinnych - pilotaż na terenie województwa dolnośląskiego". Program ten - z budżetem 20 min zł na lata 2021-2024 skierowany jest do mieszkańców naszego województwa, zamieszkujących budynki wielorodzinne. Jego celem jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych przez wymianę źródeł ciepła i poprawę efektywności energetycznej budynków mieszkalnych wielorodzinnych od 3 do 20 lokali mieszkalnych.

Mamy nadzieję, że wprowadzone przez nas rozwiązania w postaci dofinansowań dla wspólnot mieszkaniowych i osób fizycznych spotkają się z dużym zainteresowaniem. Zależy nam, aby z tego programu skorzystało jak najwięcej mieszkańców Dolnego Śląska, przynosząc jednocześnie wymierne korzyści dla poprawy stanu naszego środowiska i jakości powietrza. Dlatego starając się dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, zachęcamy do informowania Państwa mieszkańców i lokalnych wspólnot mieszkaniowych o uruchomieniu nowego programu dofinansowań. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu sukcesywnie poprawimy jakość powietrza i komfort życia mieszkańców naszego regionu.

Prezes Zarządu Łukasz Kasztelowicz

Kontakt:
Agnieszka Szabat / Konsultant ds. programu CZYSTE POWIETRZE
Tel.: 519 422 470
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Punkt konsultacyjny Programu "Czyste Powietrze"
ul. Sienkiewicza 18, 58-200 Dzierżoniów

Więcej informacji na stronie internetowej www.stowarzyszeniezd.pl zakładka Dofinansowania dla mieszkańców powiatu