W zwi膮zku z rozpocz臋ciem realizacji Narodowego Programu Szczepie艅 Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 Urz膮d Miasta i Gminy Pieszyce informuje, 偶e osoby niepe艂nosprawne i maj膮ce trudno艣膰 w dost臋pie do punktu szczepie艅 b臋d膮 mog艂y skorzysta膰 z bezp艂atnego transportu.

Transport b臋dzie zorganizowany dla:
- os贸b posiadaj膮cych orzeczenie o niepe艂nosprawno艣ci w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grup臋 z w/w schorzeniami
- os贸b maj膮cych trudno艣ci z dost臋pem do punktu szczepie艅 (np. osoby starsze niemaj膮ce mo偶liwo艣ci samodzielnego dojazdu do punktu szczepie艅).
Szczeg贸艂owe informacje w sprawie transportu mo偶na uzyska膰 od 15 stycznia 2021r. pod numerem telefonu 74-8365 355, w dniach roboczych w godz. 8.00 鈥 15.00.

Aktualne informacje na temat szczepie艅 mo偶na znale藕膰 na stronie: www.gov.pl/szczepimysie

Dowoz na szczepienie news