Między szkołą, a domem często powstaje  luka, której zapracowani rodzice nie mogą zapełnić. I tu z pomocą rusza ŚWIETLICA ŚRODOWISKOWA „TĘCZA”, która zmienia godziny pracy.  Chcemy dostosować się do nauki w szkole podstawowej, która pracuje na dwie zmiany.

Od 1 października nasza świetlica czynna będzie w godzinach 7-16:30, zapewniając opiekę dzieciom uczącym się na pierwszą jak i na drugą zmianę. Dzieci można do nas przyprowadzić bezpośrednio w godzinach rannych   lub  odbierzemy je z autobusu szkolnego, który zatrzymuje się obok naszego budynku (ul. Ogrodowa). W świetlicy zapewnimy opiekę, pomoc w odrobieniu zadań domowych oraz mnóstwo  zajęć twórczych  i kreatywnych. Następnie bezpiecznie na czas dowieziemy do szkoły. Także dzieci, które skończą lekcję po pierwszej zmianie mogą do nas dojechać specjalnie do tego przeznaczonym autobusem. Tak więc jeśli jesteś zapracowanym Rodzicem, nie masz  z kim zostawić dziecka przed lub po szkole, albo nie chcesz aby samo nudziło się w domu, przyprowadź je do nas.

Aby zapisać dziecko na świetlicę należy >> pobrać kartę zgłoszeniową << w Szkole Podstawowej nr 1, w siedzibie świetlicy lub ze strony Ośrodka Pomocy Społecznej w Pieszycach.

Telefon do kontaktu: 74 836 52 45

Obserwować nas można:

www.facebook.com/swietlica.pieszyce/

Serdecznie zapraszamy !!! Ilość miejsc ograniczona.