Pamiętacie 14-miesięczną Kornelię Międłę, młodą pieszyczankę, która potrzebowała Waszego wsparcia w zebraniu pieniędzy na zakup aparatów słuchowych? Wspólnymi siłami udało się tego dokonać!

Kornelia choruje na zespół Treachera-Collinsa, który objawia się m.in. całkowitym zanikiem słuchu. Przed dziewczynką długa walka o normalne czerpanie radości z życia. Na zakup aparatu rodzice Kornelii potrzebowali brakującej kwoty w wysokości 5768 zł. Dzięki Państwu udało się ją zebrać.
- Zgłosiłam się z prośbą o pomoc do pani burmistrz Pieszyc Doroty Koniecznej-Enozel. Bez zawahania zaoferowała swoją pomoc i pomogła nagłośnić sprawę – mówi Emilia Kołosz, matka dziewczynki. – Dzięki tym staraniom ruszyła zbiórka datków, a anonimowy darczyńca wpłacił brakującą kwotę. To otwiera nową drogę dla mojej córki. Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do pomocy.
Choroba Treachera-Collinsa zdarza się raz na 50 tysięcy urodzeń. Dzięki Państwa pomocy malutka Kornelia ma szansę usłyszeć świat i lepiej funkcjonować w środowisku.