14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Tym razem zbiórka pieniędzy przeznaczona zostanie na wyrównywanie szans w leczeniu noworodków. Gmina Pieszyce włącza się w działania i podobnie jak w latach ubiegłych współpracuje z dzierżoniowskim sztabem WOŚP.

Chcemy, żeby jak najwięcej pieniędzy trafiło do puszek i na pomoc najmłodszym, dlatego wspólnie z dzierżoniowskim sztabem WOŚP zapraszamy na wydarzenia, które będą odbywały się w mieście powiatowym. Nie mnożymy kosztów organizacyjnych, a w zamian środki finansowe przeznaczymy na zakup wielkoorkiestrowych gadżetów, które tafią na ogólnodostępne licytacje i minifinały, które również planowane są w pieszyckich szkołach. Do tego oczywiście zlicytowany po raz kolejny zostanie Tytuł Honorowego Gospodarza Wieży Widokowej na Wielkiej Sowie, a na pieszyckich ulicach będziecie mogli spotkać wolontariuszy z charakterystycznymi puszkami.
Dzieje się wiele! Już dziś możemy w imieniu całego sztabu WOŚP i współpracowników zaprosić Państwa m.in. na Wielkoorkiestrowy Wieczór Kabaretowy z udziałem Kabaretów: Czwarta Fala i Pod Wyrwigroszem oraz WOŚPowe koncerty w HiLife! Podczas 26. Finału WOŚP ponownie zagra Sobota! Razem z nim przyjeżdżają Rena, Matheo i Dj Ace! Kawał dobrego rapu w Dzierżoniowie!
Śledźcie szczegóły na https://web.facebook.com/sztabddz