W sobot臋 18 marca 2017 r. odby艂 si臋 w Kudowie Zdroju Mi臋dzynarodowy Turniej Zapa艣niczy Dziewcz膮t oraz Ch艂opc贸w w zapasach w stylu wolnym. W zmaganiach uczestniczy艂y najm艂odsze i zarazem najlepsze podopieczne Stanis艂awa Warcho艂a; Martyna Wadas, Wiktoria Szeliga, Nikola i Katarzyna Sawicka, Milena Sawka oraz Natalia Zaj膮c.
SowaPieszyceKudowaZdrojNews

Najlepszymi zawodniczkami z SOWY Pieszyce okaza艂y si臋 siostry Nikola Sawicka waga 34 kg oraz Katarzyna Sawicka, kt贸ra wygra艂a w kategorii 40 kilogram贸w i wywalczy艂a z艂oty medal. Srebrne medale wywalczy艂y Wiktoria Szeliga w wadze 40 kg, Milena Sawka w wadze 43 kg oraz Natalia Zaj膮c 62 kg. Br膮zowy medal zdoby艂a Martyna Wadas w wadze 35 kg.
- Jestem bardzo zadowolony ze swoich podopiecznych, gdy偶 po raz kolejny by艂 to dla nich udany start w zawodach 鈥 skomentowa艂 trener Stanis艂aw Warcho艂.
Wyjazd wsp贸艂finansowany by艂 ze 艢rodk贸w Urz臋du Miasta i Gminy w Pieszycach.

Prezes klubu Renata 艁ukasiewicz z zarz膮dem zaprasza dzieci z terenu Gminy Pieszyce na zaj臋cia do Szko艂y Podstawowej nr 1 ulica Ogrodowa 23. Dzi臋ki uprzejmo艣ci pani dyrektor Magdaleny Skrzypczak zaj臋cia og贸lnorozwojowe z elementami zapas贸w i sumo odbywaj膮 si臋 w 艣rody i pi膮tki o godzinie 16.00.
naborZapasy
Aktualnie zawodnicy i zawodniczki SOWY Pieszyce szykuj膮 si臋 do VII Mi臋dzynarodowego Turnieju Zapa艣niczego w zapasach w Pieszycach, kt贸ry odb臋dzie si臋 29 kwietnia w Hali Zespo艂u Szk贸艂 w Pieszycach, ulica Mickiewicza 1. Wszystkich zainteresowanych pomoc膮 przy organizacji Mi臋dzynarodowego Turnieju Zapa艣niczego w Pieszycach kt贸ry odb臋dzie si臋 29 kwietnia zapraszamy do wsp贸艂pracy. Wi臋cej Prezes Renata 艁ukasiewicz tel. 730 667 037, Stanis艂aw Warcho艂 667 675 626.