W dniach 13.02.2017 do 24.02.2017 r. zosta艂o zorganizowane zimowisko dla pi臋膰dziesi臋ciorga uczni贸w Szko艂y Podstawowej Nr 1 w Pieszycach. Wychowawcami trzech grup byli: Beata Ha艂da艣, Beata Po艂czy艅ska i Agnieszka Matuszewska. Piecze nad ca艂o艣ci膮 sprawowa艂 kierownik 鈥 艁ukasz Ha艂da艣.
FerieZimoweSP1News
W trakcie zimowiska dzieci by艂y uczestnikami wielu wycieczek tj. zabawy w Explora Park w Wa艂brzychu oraz na Placu Zabaw Kinderplaneta w Sky Tower. Ogromn膮 frajd臋 sprawi艂 dzieciom wyjazd na wystaw臋 Kolejkowo we Wroc艂awiu, zwiedzanie Hydropolis, zabawa w parku trampolin Jump World oraz zawody w hali Zona 71, gdzie dzieci mog艂y odda膰 si臋 wsp贸艂zawodnictwu w Laserowego Paintball鈥檃. Du偶ym powodzeniem cieszy艂y si臋 r贸wnie偶: wizyta na basenie Aquarius w Bielawie, wyjazd do Aquaparku we Wroc艂awiu oraz wizyta w McDonaldzie zako艅czona w kinie Cinema 3D. Wszystkie dzieci sprawowa艂y si臋 wzorowo za co zosta艂y nagrodzone. Ca艂o艣膰 nie by艂aby mo偶liwa bez wsparcia finansowego i materialnego wielu os贸b i instytucji mi臋dzy innymi:

- Dyrekcji Szko艂y Podstawowej Nr 1 w Pieszycach
- Urz臋du Miasta i Gminy w Pieszycach
- Moniki Koniecznej
- Jolanty Mulak
- Banku Sp贸艂dzielczego w Dzier偶oniowie
- O艣rodka Pomocy Spo艂ecznej w Pieszycach
- Tadeusza Zajdla Prezes ZTT TECHNOTEX
- Tadeusza Drozdowskiego - Zak艂ad Us艂ug Komunalnych
- dr Stefana Zielazka
- ks. Edwarda Dzika Proboszcza Parafii 艣w. Antoniego
Za wszelk膮 pomoc dzi臋kuj臋 w imieniu swoim i dzieci.

Kierownik
艁ukasz Ha艂da艣