W Gogolinie odbył się V Międzynarodowy Memoriał Zapaśniczy im. Henryka Wołoszyna z drużynami z Niemiec i Czech. W sobotę, 19 listopada 2016 r. Pieszyce w turnieju reprezentowała najmłodsza reprezentacja z SOWY Pieszyce. Młode zapaśniczki i zapaśnicy startowali w dwóch kategoriach wiekowych młodzicy z rocznika 2002-2004 oraz mini zapasach dziewcząt i chłopców rocznik 2005 i młodsi.

19.11.16ZajacNatala wygrana walka

Zapaśniczki z SOWY Pieszyce triumfowali w dwóch kategoriach wagowych: Izabella Szewczyk w wadze do 34 kg oraz w młodziczkach Natalia Zając w wadze do 62 kg. Srebrne medale wywalczyli: Martyna Wadas 34 kg oraz Wiktoria Szeliga 39 kg.
Wyjazd na zawody odbył się dzięki dofinansowaniu przez Gminę Pieszyce oraz Burmistrzów.