„Twój biznes – od małego do wielkiego” to konferencja, która odbędzie się 10 listopada 2016 r. o godz. 10.00 w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, organizowana przy wsparciu merytorycznym Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, Loży Dolnośląskiej Business Centre Club oraz Dolnośląskiego Funduszu Rozwoju będzie sporą dawką wiedzy o możliwościach rozwoju biznesu oraz etyki w biznesie i budowania firmy w oparciu o fundamenty zasad odpowiedzialności społecznej.
TwojBiznesOdMalegoDoWielkiego
Wydarzenie wpisane jest w Dni Przedsiębiorczości, organizowane corocznie przez Urząd Miasta w Dzierżoniowie oraz Akademii Przedsiębiorczości. Spotkanie będzie zastrzykiem wiedzy, okazją do nawiązania kontaktów biznesowych, a także cenną płaszczyzną wymiany doświadczeń dla przedsiębiorców z obszaru Ziemi Dzierżoniowskiej. Udział w nim jest bezpłatny.
Konferencja kierowana jest do osób, które prowadzą działalność gospodarczą, zarządzają firmą, oraz tych wszystkich, którzy mają pomysł na własny biznes. W ramach wydarzenia zaplanowane są wystąpienia przedstawicieli świata biznesu oraz praktyczne warsztaty.
Przedsiębiorcy otrzymają informacje dotyczące: zachęt inwestycyjnych; zwolnień podatkowych; zewnętrznych źródeł finansowania takich, jak kredyty, pożyczki, dofinansowania działalności z funduszy europejskich i programów rządowych.
Szczegółowe informacje: Fundusz Poręczeń Kredytowych Powiatu Dzierżoniowskiego Sp. z o.o. tel. 74 645 04 31, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
Formularz rejestracyjny dostępny tutaj

Źródło: www.fpkpd.pl